تور هنگ کنگ

تور هنگ کنگ

تور هنگ کنگ

اگر به دنبال کشف تمامی جاذبه‌های زندگی از هیاهو و ازدحام تا سنت و میراث آمیخته با مدرنیته هستید، مجموعه تور و ویزا با برترین خدمات سفرارائه‌کننده بهترین تور هنگ کنگ به شما است.

هنگ کنگ درواقع یکی از استان‌های جنوبی چین است که سالیان درازتحت استعمار بریتانیا بوده است. این جزیره خودمختاراز دیرباز برسر استقلال خود با کشور چین در نزاع به سر می‌برده است، البته با توافق‌های به عمل آمده بین چین و بریتانیا قرار براین است که تا سال ۲۰۴۷ میلادی هنگ کنگ استقلال کامل خود را به دست آورد.

هنگ کنگ درزبان چینی به معنای  «بندرگاه عطر آگین» است که درسده نوزدهم همچون یک بندربازرگانی پررونق فعالیت می‌کرده و در عصر حاضربه یکی از قطب‌های اصلی امور مالی در جهان تبدیل شده است.

در تور هنگ کنگ برای آنکه همه شهر را در یک قاب تماشا کنید کافی است به منطقه میدل‌ولز واقع درارتفاعات ویکتوریا پیک بروید، چرا که از این منطقه اشراف کامل به بندرویکتوریا، پارک هنگ کنگ، باغ جانورشناسی و دانشگاه هنگ کنگ خواهید داشت.

در تور هنگ کنگ شما پیشرفت‌های ژاپن، خیابان های شانگهای، تاکسی های توکیو، بازارهای تایلند، فروشگاه‌های پکن، بازارهای تایلند، طبیعت مالزی و معابد بودای سریلانکا را به طورمتراکم درشهر هنگ کنگ تجربه می‌کنید. این شهر درنظر بسیاری شهر «ترین‌ها» در دنیاست، چرا که بیشترین آسمان‌خراش‌ها، متراکم‌ترین جمعیت جهان، پررفت‌وآمدترین شهر جهان، بیشترین پله‌برقی‌های جهان، بهترین رقص نور جهان و گرانترین شهر جهان در این سرزمین جای گرفته است.

در هنگ کنگ برای کاهش هزینه و سهولت در رسیدن به مقاصد خود بهتر است از تاکسی استفاده نکنید و مترو سوار شوید، با مترو حتی می‌توانید از یک مرکز خرید به مرکز خرید دیگر بروید.

نام ویکتوریا را در تور هنگ کنگ به خاطر بسپارید چرا که عمدتا جاذبه‌های گردشگری هنگ کنگ به این نام ختم می‌شود، از این جمله می‌توان به بندرگاه ویکتوریا، قله ویکتوریا، و مرکز بازرگانی ویکتوریا اشاره کرد.

اما جاذبه‌های دیگر هنگ کنگ شامل معبد وونگ تای سین، تسیم شاتسوی، خیابان ستارگان، پارک اقیانوس، سواحل هنگ کنگ و خلیج ریپالس، مجسمه بودای بزرگ، دهکده ماهیگیری تای او، بازار شب خیابان معبد و مسیر پیاده‌روی اژدها می‌شود.

ویزای هنگ کنگ

یکی از مهمترین ملزومات سفر به هنگ کنگ، اخذ ویزای این کشور است و شما هموطنان عزیز قبل از برنامه‌ریزی برای سفر به هنگ کنگ ملزم به اخذ این ویزا هستید. برای دریافت ویزای هنگ کنگ کارشناسان و مشاوران تور و ویزا در خدمت شما هستند.تماس با ما

نظرات
عنوان سوال :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 2 کاربر