درباره ما

 

تیم توروویزا

 

مجموعه‌ی توروویزا، با سابقه‌ی دو دهه تجربیات مدیران مجموعه و به کمک تیم جوان، پرانرژی، کارآزموده و متخصص خود، کلیه خدمات یک آژانس مسافرتی و گردشگری را به شما مسافران عزیز ارایه می‌نماید. تمامی سعی و تلاش ما بر این است که در ارایه خدمات جهانگردی، گردشگری و توریستی مانند رزرو هتل، صدور بلیط هواپیما، اخذ ویزا، بیمه مسافرتی، پیکاپ پاسپورت، برگزاری تور داخلی و خارجی و همچنین برگزاری تور ایرانگردی، طبیعت‌گردی و جهان‌گردی بهترین کیفیت را قیمت مناسب همراه کنیم و تجربه لذت‌بخشی به مسافران عرضه کنیم.

توروویزا، در زمینه‌ی تور خارجی گروهی یا شخصی، تور ارزان لحظه آخری، تورهای تخصصی و نمایشگاهی یا تور ترکیبی به مقاصد گوناگون در سراسر جهان از کشورهای همجوار ایران و خاورمیانه گرفته تا کشورهای اروپایی و حوزه شینگن، قاره آسیا و آسیای شرقی، آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی به‌ویژه کانادا تلاش دارد علایق و سلایق متفاوت مسافران عزیز را پوشش دهد.

در زمینه تورهای داخلی شما می‌توانید بهترین بسته‌های سفر، شامل تور هوائی و ریلی به سراسر کشور از دامنه های سرسبز شمال ایران زمین گرفته تا سواحل نیلگون خلیج همیشه فارس را دریافت کنید.

در زمینه تورهای ایرانگردی و طبیعت گردی، تور یکروزه، تور چند روزه گروهی و شاد و تور زمینی باکو نیز با بهترین خدمات و قیمت ارزان به‌عنوان مجری مستقیم این تورها فعالیت داریم.

در زمینه اخذ ویزای کشورها، توروویزا کاملا مستقیم و بدون واسطه از جانب شما برای اخذ ویزا اقدام نموده و یا در مواردی که نیاز به کارگزار خارجی باشد، با کارگزاران معتبر و بین‌المللی صنعت جهانگردی و گردشگری همکاری می‌نماید.

تیم جوان ما آماده‌ی ارایه خدمات مشاوره رایگان حضوری ویزا با هماهنگی قبلی، و همچنین خرید تور و دیگر خدمات سفر به شما مسافر گرامی است.

خوشحال خواهیم شد با ثبت نظرها، پیشنهادها و همچنین تجربه سفر خود در پایین صفحات مربوطه در سایت، ما را در بهتر شدن یاری فرمایید.

 

تیم توروویزا

 

تماس با ما

 

 

 

 

نظرات
عنوان سوال :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 121 کاربر