ویزای ژاپن

ویزای ژاپن

در شرقی ترین نقطه قاره کهن آسیا در میان آبهای اقیانوس آرام مجمع الجزایر ژاپن ملقب به سرزمین آفتاب همچون نگینی درخشان خودنمایی می کند .

این سرزمین با داشتن مردمی سخت کوش و زحمت کش ، صبور و  با پشتکار امروزه به عنوان یکی از قدرت های اصلی اقتصادی در جهان شناخته می شود .

ژاپن به عنوان یک کشور کوهستانی بسیاری از جزایر آتشفشانی را در خود جای داده و به شدت در معرض زلزله می باشد به گونه ای که سالانه حدود ۱۵۰۰ زمین لرزه برای این کشور ثبت می گردد.

در واقع کشور ژاپن به وسیله دریایی به همین نام از سواحل شرقی قاره آسیا جدا شده است به علاوه ژاپن متشکل از حدود ۶۸۰۰ جزیره در آبهای پهناور اقیانوس آرام است ، این جزایر با طول زیاد از شمال به جنوب کشیده شده و به همین لحاظ ژاپن دارای آب و هوای گوناگون و متفاوت در مناطق مختلف می باشد به گونه ای که ژاپن کشوری چهارفصل محسوب می شود .

اگر قصد سفر به کشوری محصور در آب و اسرارآمیز که ترکیبی از سنت و مدرنیته شامل معابد قدیمی و سازه های مدرن امروزی با معماری و فن آوری خارق العاده را دارید با اخذ ویزای ژاپن قادر خواهید بود به این مهم دست یابید ، برای کسب اطلاعات کافی در مورد قیمت ویزای ژاپن و روند دریافت این ویزا با کارشناسان ما مشاوره کنید .

ویزای ژاپن از ویزاهای بسیار معتبر دنیاست که با دریافت این ویزا می توانید تا حدود زیادی دریافت ویزاهای کانادا ، انگلیس و شینگن را تضمین شده اخذ نمایید ، در واقع با داشتن ویزای شینگن شانس بیشتری برای دریافت ویزاهای مهم خود خواهید داشت .

ویزای توریستی ژاپن به صورت لیبل صادر می شود و دارای اعتبار ۹۰ روزه و اقامت ۱۵ روزه به صورت یکبار ورود می باشد ، این ویزا ۷ روز کاری زمان نیاز دارد و مستلزم داشتن کلیه مدارک زیر می باشد ؛

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی ژاپن :

۱)اصل گذرنامه با اعتبار حداقل شش ماه که دارای امضا صاحب گذرنامه باشد .

۲)چهارقطعه عکس با ابعاد ۴.۵*۴.۵ به صورت رنگی ، زمینه سفید و جدید .

۳)مدارک شغلی

۴)رزرو قطعی پرواز و واچر هتل محل اقامت

۵)اصل شناسنامه به همراه ترجمه همه صفحات

۶)مدارک مالی شامل پرینت گردش سه ماهه آخر حساب ( برای هر نفر ۵۰ میلیون تومان ) به همراه تاییدیه بانک در مورد حسابهای کوتاه مدت و جاری بعلاوه در حساب های بلندمدت ارائه کارت حساب سپرده و گواهی تمکن مالی صادر شده از اموربین الملل بانک الزامی است .

۷)ارائه چک رمزدار یا ضمانت نامه بانکی به مبلغ ۸۰ میلیون تومان برای هر نفر به عنوان ضمانت نامه بازگشت در وجه آژانس هواپیمایی .

شایان ذکر است که کلیه مدارک باید ترجمه رسمی شوند و به تایید دادگستری و وزارت امورخارجه برسند.

 

تماس با ما

8 / 10
از 1051 کاربر
نظرات
محبوبه : ویزای توریستی ژاپن
28 0
سلام من دانشجوی پزشکی هستم اما شاغل نیستم میتونم اقدام کنم برای اخذ ویزا؟
مدیریت : پاسخ
28 0
سلام امکانش با شرایطی وجود دارد که بتوانید ویزای توریستی ژاپن بگیرید . لطفا با همکاران ما تماس بگیرید.
عنوان سوال :
نام شما :
ایمیل :