تور مالدیو

تور مالدیو

تور مالدیو از تورهایی است که برای گردشگران ایرانی چندان شناخته شده نیست. به غیر از شرکت درتورهای رایج ازجمله توردبی، تورترکیه، تورباکو، تورگرجستان و تورهای دیگر کشورهای همسایه، می‌توانید در تور منحصربه‌فرد و خاصی مثل تور مالدیو شرکت کنید. تور مالدیو یا به عبارت بهتر سفر به مجمع الجزایر مالدیو در واقع سفر به بهشتی گمشده و مناظر خیره‌کننده و دلربا است.

در تور مالدیو ترانسفر فرودگاهی تا هتل از طریق دریا از جزیره‌ای به جزیره دیگر انجام می‌پذیرد، که می‌تواند تجربه‌ای متفاوت برای گردشگران رقم بزند. بهترین تفریحات آبی شامل قایق سواری و غواصی وهمچنین اقامت در هتل‌های لوکس زیرآب از تجربه‌های خاص و منحصربه‌فرد در تور مالدیو به حساب می آید.

با تور و ویزا می‌توانید ازبهترین تورهای مالدیو، تور لاکچری مالدیو و کلیه خدمات سفر به مالدیو بهره ببرید، کارشناسان ما همواره شما را یاری خواهند نمود.

تماس با ما

معرفی مالدیو

فرهنگ امروزی مالدیو به جا مانده از میراث هند و سریلانکاست. تبار مالدیوی‌ها از آمیختن نژادهایی همچون سینهالی، آفریقایی، دراویدی و اعراب است. مالدیوی‌ها به زبان دیوهی از مجموعه زبان های هندواروپایی و در برخی موارد زبان مردم سریلانکا موسوم به زبان سینهالی گویش می کنند.

قبل ازسده دوازدهم مردم مالدیو بودایی بودند ولی طبق روایات تاریخی رفت‌وآمد دریا نوردان مسلمان از ایران، کشورهای عربی و آفریقایی در این جزیره سبب رایج شدن دین اسلام در مالدیو شد و در نهایت به مسلمان شدن این مردمان انجامید.

مجمع الجزایر مالدیو به لحاظ جغرافیایی در اقیانوس هند و جنوب باختری شبه قاره هندوستان بر فلات زیرآبی چاگوس-لاکادیو استوار است. در واقع جزایر مالدیو در کنارجزایر چاگوس و لکشدویپ در میان آبهای گرم و پهناور اقیانوس هند به عنوان معدود زیست‌بوم های خاکی خودنمایی می‌کنند. مالدیو به پایتختی شهر ماله که پرجمعیت‌ترین و درعین حال مرکز تجارت این کشور به حساب می‌آید، از ۱۹۶۵میلادی استقلال کامل خود را به‌دست آورد و از سلطه بریتانیا رهایی یافت.

سفر به مالدیو

سرمایه‌گذاری اروپایی‌ها و آمریکا در جزایر مالدیو و ایجاد فرودگاه و هتل‌های متعدد و همچنین کلیه امکانات رفاهی و گردشگری سبب شده تا صنعت گردشگری نقش محوری در اقتصاد مالدیو ایفا کند، به گونه ای که طبق آمار گردشگران خارجی به صورت غیرمستقیم بیش از ۹۰ درصد ارز خارجی مالدیو را تامین می‌کنند.

آب‌وهوای مالدیو

آب و هوای مالدیو درتمامی طول سال گرم وشرجی و متمایل به آب و هوای مناطق استوایی است که با نسیم‌های مطبوع ساحلی و باران‌های استوایی و زود گذر همراه است. زمین‌های کم ارتفاع و پوشش گیاهی گرمسیری در کنار سواحل ماسه طلایی جلوه‌ای خاص به جزایر مالدیو در میان آب‌های فیروزه‌ای اقیانوس هند داده است.

در تور مالدیو معمولا گردشگران مستقیما در شهر ماله پایتخت این کشور از هواپیما پیاده نخواهند شد چرا که فرودگاه بین‌المللی این کشوردر جزیره کوچکتری به نام هول هله حوالی شمال شرق ماله واقع شده است. انتقال مسافران از این جزیره به جزایر دیگر توسط اتوبوس دریایی با تعداد زیاد در کمترین زمان انجام می‌پذیرد. غواصی در سواحل مرجانی جزایر مالدیو به خصوص سواحل مربوط به جزایر زیبای گارو فالو از ارکان جدانشدنی در تور مالدیو است چرا که زیباترین مناظر گیاهان دریایی، ماهی‌ها و مرجان‌های دریایی را در این سواحل می‌توان مشاهده کرد.

پارک سلطان در شهر ماله با فضایی زیبا و چشم نواز در محل تخریب قصر سلطان امروزه موزه مالدیو را درخود جای داده است. در واقع این موزه جایگزین قصرسلطان محل زندگی پادشاه مالدیو بوده که امروزه بسیاری از وسایل شخصی و اسباب سلطنت این پادشاه مورد بازدید عموم قرار می‌گیرد.

درشهرماله گلدسته‌های طلایی مسجد جامع این شهربا نمایی خاص پیش چشم گردشگران خودنمایی می‌کند. مسجد جامعه ماله بزرگترین مسجد مالدیو است و با نام مسجد سلطان شناخته می‌شود، این مسجد علاوه براینکه محلی برای برپایی نماز جماعت محسوب می‌شود، آرامگاه بسیاری از مشاهیر این کشور نیز هست.

تور مالدیو

تور مالدیو در انواع گوناگون شامل تور لاکچری مالدیو، تور لحظه آخری مالدیو و آفرتور مالدیو اجرا می‌گردد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید با کارشناسان و مشاوران تور و ویزا تماس بگیرید.

تماس با ما

نظرات
عنوان سوال :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 3 کاربر