تور سنگاپور

تور سنگاپور

معرفی سنگاپور

شاید اولین سوال شما این باشد که سنگاپور دقیقا شهر است یا کشور یا جزیره؟ در واقع سنگاپور کشوری جزیره مانند با پایتختی هم نام خودش است، به گونه‌ای که این جزیره با وسعتی کمتر از بحرین به عنوان کوچکترین کشورآسیای شرقی در منتهی الیه بخش جنوبی مالزی واقع شده است.

شاید اولین موضوعی که در تور سنگاپوربه چشم گردشگران بیاید، تضادی است که به وضوح قابل رویت است؛ معبدهای قدیمی که در سایهٔ آسمان‌خرا‌شها جا خوش کرده و هتل‌های لوکس که پشت به جنگل‌های گرمسیری جای گرفته‌اند. به‌علاوه بازارهای دست‌دوم‌فروشی در کنار مراکز خرید شیک و مجلل نمونه‌ای دیگر از تضادهای سنگاپور است.

سازه های مدرن و تکنولوژی مدرن شهری روز دنیا با آمیزه‌ای از فرهنگ چینی، مالایی و هندی به همراه غذاهای لذیذ، مراکز خرید فوق‌العاده و زندگی شبانه پرهیجان و پرهیاهو، لقب نیویورک آسیا را برای سنگاپور به ارمغان آورده است.

در تور سنگاپور می توانید برای نوشیدن یک قهوه یا لیموناد به بلندترین کافه‌های جهان بروید، از جمله کافه ALTITUDE BAR  با ارتفاع ۲۰۸ متر به عنوان بلندترین کافه جهان در برج RAFFLES PLACE  و پنت هاوس FINANCIAL CENTER MARINA BAY.

سنگاپور در حقیقت یک جزیره نیست و بر خلاف تصور یک مجمع‌الجزایر شامل ۶۳ جزیره کوچک است. البته باید گفت که بسیاری از این جزایر غیرقابل سکونت هستند یا جنبه نظامی و صنعتی دارند. جزیره سنتوسا از جمله جزایر توریستی و تفریحی سنگاپور است که با طبیعت بکشر مکانی مناسب جهت تفریحات متنوع است.

خیلی ها سنگاپور را مقصد گردشگران ثروتمند برشمرده‌اند، بدون شک مجموعه اقامتی مارنیابی سندز گواهی بر این موضوع است چرا که این مکان شامل یک هتل، فروشگاه‌های برند لوکس، موزه آرت سانیس، اسکای پارک و مجتمع خرید باکانالی که از میان آن عبور می‌کند، می‌شود. کسانی که به اسکای پارک می‌روند چشم‌انداز بسیار زیبایی از شهر را زیر پای خود می‌بینند. پرنده سنگاپوری از دیگر جاذبه‌های سنگاپور و دومین چرخ و فلک بزرگ جهان است که از فراز آن به غیر از خود شهر سنگاپور، برخی از جزایر مالزی و اندونزی هم قابل رویت است.

باغ گیاه شناسی، محله چینی‌ها، گاردنرزبای بی، هند کوچک، خیابان عرب‌ها، هتل رافلز، کلیسا و موزه چانگی، باغ وحش سنگاپور، فورت کانینگ پارک، خیابان اورچارد، اسکلهٔ کلارک، موزه تمدن آسیایی، پولائو اوبین (جزیره گرانیت) از دیگر جاذبه‌های گردشگری سنگاپور محسوب می‌شوند.

سنگاپور ملقب به «شهر شیر» از تمیزترین و امن‌ترین کشورهای جهان است و شهروندان این کشور قوی‌ترین گذرنامه جهان را دارند.

تورو ویزا بهترین تور سنگاپور را با برترین خدمات سفر در اختیار شما قرار می‌دهد. شما هموطنان عزیز قبل از سفر به سنگاپور ملزم به  اخذ ویزای سنگاپور برای ورود به این کشور خواهید بود.

تماس با ما

 

نظرات
افشین : تور سنگاپور
0 0
برای سنگاپور پرواز مستقیم وجود دارد؟ اگر ندازد تور سنگاپور به چه صورت است؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام برای سنگاپور پرواز مستقیم وجود ندارد و از طریق کشور مالزی تورهای سنگاپور اجرا میگردد.
سعيد : پيشنهاد يك سفر اقتصادي ٥ روزه انفرادي
0 0
پيشنهاد سفره اقتصادي ٥روزه انفرادي به سنگاپور
حمید احمدی : سلام وقت بخیر هزینه تور سنگاپور در نیمه ...
0 0
سوال خود را طرح کنید
مدیریت : تور و ویزا
0 0
باسلام و وقت بخیر متاسفانه در حال حاضر قیمت این تورها بدست نیامده است لطفا اوایل بهمن ماه پیام بگذارید در خدمت شما هستیم.
عنوان سوال :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 4 کاربر