ویزای سنگاپور

ویزای سنگاپور

آشنایی با سنگاپور

سنگاپور به پایتختی شهری به همین نام به عنوان کوچکترین کشور جنوب شرق آسیا در جنوب شرقی آسیا و جنوب شبه جزیره مالایا واقع شده است. تنها همسایگان سنگاپور، کشورهای مالزی و اندونزی هستند. کشور سنگاپور از مقاصد پرطرفدار و محبوب در بین گردشگران است.

سنگاپور با داشتن بزرگترین مراکز تفریحی جهان و سازه‌های بسیار مدرن لقب نیویورک آسیا را به خود اختصاص داده است.

امروزه صنعت گردشگری یکی از منابع عمده درآمد سنگاپور محسوب می‌شود؛ جاذبه‌های طبیعی و شهری فراوان و استفاده از زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی این کشور از جمله دلایل محبوبیت تور سنگاپور در بین جهانگردان است .

شهروندان سنگاپوری  بر اساس تازه‌ترین گزارش از نظر شاخص جهانی گذرنامه در مقایسه با دیگر شهروندان جهان دارای قوی‌ترین گذرنامه در سطح جهان هستند و بدون نیاز به گرفتن ویزا در مبادی ورودی به بیشترین تعداد کشورها می‌توانند سفر کنند.

طبق آخرین آمار با گذرنامه سنگاپوری به ۱۶۰ کشور بدون اخذ ویزا می‌توان سفر کرد که این در نوع خود برای یک کشور آسیایی بسیار مهم است و اولین باری است که یک کشور آسیایی عنوان دارنده قوی‌ترین گذرنامه جهان را به خود اختصاص می‌دهد.

سنگاپوری‌ها اکثرا پیرو مذاهب بودا و تائو هستند، به علاوه اقلیت‌های مسلمان، مسیحی و هندو نیز درمیان آنها به چشم می‌خورد.

در زمینه آموزش و پژوهش سنگاپور دارای برخی از برترین دانشگاه‌های جهان است که بسیاری از علاقه‌مندان برای گذراندن دوران تحصیلات تکمیلی به این کشور سفر می‌کنند.

سنگاپور در زبان سانسکریت به معنای «شهر شیر» است به علاوه سنگاپور یکی از سبزترین شهرهای دنیاست و در عین حال به کشور آسمان‌خراش‌ها معروف است.

خیابان‌های بسیار تمیز و فاقد زباله و از طرفی مجهز به دوربین‌های مداربسته در کل شهر عاری از هر نوع مسمومیت جرم‌وجنایت را پیش‌روی گردشگران قرار می‌دهد از این رو به جرات می‌توان گفت که سنگاپور از امن‌ترین و تمیزترین کشور جهان به حساب می‌آید.

یکی از ملزومات سفر به سنگاپور، ویزای سنگاپور است که قبل از اقدام به سفر باید تهیه گردد، با اطلاع از روند ویزای سنگاپور و قیمت ویزای سنگاپور است که قبل از اقدام به سفر باید تهیه گردد، برای اطلاع از روند ویزای سنگاپور و قیمت ویزای سنگاپور با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

ویزای سنگاپور به افرادی تعلق می‌گیرد که با هدف گردش و تفریح، قصد سفر به این کشور را داشته باشند.

از آنجایی که سنگاپور در ایران سفارت خانه ندارد، درخواست ویزای لیبل سنگاپور از طریق سفارتخانه‌های سنگاپور در دیگر کشورها و آژانس‌های مسافرتی مرتبط با آژانس‌های فعال در سنگاپور انجام‌پذیر است به علاوه ویزای سنگاپور در بعضی از مرزهای ورودی مثل فرودگاه سنگاپور و فقط کشور مالزی قابل دریافت است.

البته دریافت ویزای الکترونیک سنگاپور به مراتب راحت‌تر انجام می‌شود و به صورت یکبار ورود است و اعتبار و اقامتش با مدت اقامت در هتل‌های سنگاپور متغیر است.

نکته قابل توجه اینکه امکان دریافت ویزای کار سنگاپور صرفا کار آسانی نیست و علاقه‌مندان به اخذ ویزای کار سنگاپور یا تمدید ویزا شخص متقاضی باید با همراه داشتن اصل گذرنامه به اداره مهاجرت سنگاپور مراجعه کنند.

ویزای فوری سنگاپور به صورت توریستی فقط در کشور مالزی و در فرودگاه سنگاپور قابل انجام می‌باشد، مدت زمان اخذ ویزای توریستی الکترونیک سنگاپور بین ۷ تا ۱۰ روز کاری است.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای سنگاپور:

  1. اسکن رنگی گذرنامه (با امضای دارنده گذرنامه)
  2. رزرو قطعی هتل (واچر هتل)
  3. رزرو قطعی بلیط هواپیما
  4. یک قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ، زمینه سفید، رنگی جدید

تماس با ما

9 / 10
از 331 کاربر
نظرات
سمیه : ویزای سنگاپور
3 0
آیا میتوان لحظه ی ورود ه کشور سنگاپور ویزا گرفت؟
مدیریت : پاسخ
3 0
سلام باید قبلا ویزای سنگاپور را تهیه نمائید و در لحظه ورود نمیتوانید ویزا بگیرید.
سینا : ویزای فوری سنگاپور
2 0
هزینه ویزای فوری سنگاپور چقدر است؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام ویزای سنگاپور فقط عادی میباشد و فوری ندارد و هزینه ویزای عادی 80 دلار میباشد.
ثمره : ویزای سنگاپور
1 0
ببخشید من ی خانم تنها هستم آیا میتونم ویزای سنگاپور بگیرم؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام معمولا خانم تنها بسختی میتواند ویزای سنگاپور بگیرد بهتر است با شخص دیگری اقدام نماید.
همایون : ویزای کاری سنگاپور
0 0
برای سنگاپور میتوان ویزای کاری گرفت؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام سنگاپور ویزای کاری صادر نمیکند.
عنوان سوال :
نام شما :
ایمیل :