ویزای برزیل

https://tourovisa.com/administrator/files/UploadFile/brazilvisa.png

مرکز آمریکای جنوبی و بخشی از اقیانوس اطلس در شرقی ترین نقطه خود ،کشور برزیل را به عنوان پر جمعیت ترین وپهناورترین کشور آمریکای جنوبی در خود جای داده است. پایتخت جمهوری فدراتیو برزیل شهر برازیلیا می باشد که به عنوان مرکز سیاسی برزیل شناخته می شود و برخلاف تصور شهر سائوپائولو بزرگترین شهر برزیل و شهر ساحلی ریودوژانیرو دومین شهر بزرگ برزیل و پایتخت پیشین این کشورمی باشد که این دو شهر نسبت به پایتخت کنونی پهناور ترند. در این قسمت قصد داریم تا درمورد کشور برزیل و اخذ ویزای برزیل بیشتربدانیم ،پس با تور و ویزا همراه شوید.

 برزیل از دیرباز تحت استعمار پرتغال بوده و میراثی به جا مانده از اقوام نیمه مهاجر در کنار بردگان آفریقایی تحت تسلط پرتغالی ها می باشد ،در حقیقت پرتغالی ها در سال 1500 میلادی با ورود به برزیل این کشور را تحت نظارت خود قراردادند و بیش از 300 سال در اداره این کشور سهیم بودند تا اینکه در سال 1822 میلادی زمزمه های استقلال طلبی در بین ملت برزیل مطرح شد و درنهایت تلاش های مردم برزیل پس از سال ها به سرانجام رسید و در سال 1889 میلادی منجر به تشکیل جمهوری فدراتیو برزیل شد.

کشور برزیل با داشتن 7500 کیلومتر خط ساحلی و امکانات ورزشی و تفریحی بسیار مناسب به ویژه در سواحل "ریو" سبب شده تا موج سواری و دیگر تفریحات آبی در سواحل برزیل رونق بیشتری پیدا کند و همه ساله گردشگران بسیاری از سراسر دنیا را مجذوب خود نماید.در بین جاذبه های گردشگری برزیل می توان به مسیح نجات دهنده ،آبشار ایگئوسو،رودخانه آمازون ،کارناوال ریو ،پانتانال ،سواحل سالوادور ،مرکز تاریخی اولیندا ،بونیتو ،فرناندودنورونا و تماشاخانه آمازوناس از جمله جاذبه های گردشگری برزیل محسوب می شوند که بازدید از آنها را به شما عزیزان توصیه می کنیم.

مسلما برای سفر به برزیل ،نخستین اقدام کسب اجازه ورود به این کشور و اخذ ویزا  است ،ویزای توریستی برزیل معمولا به صورت لیبل صادر می شود و نیازمند اصل گذرنامه و حضور شخص متقاضی ویزای برزیل در محل سفارت برزیل در تهران است به گونه ای که پس از انجام مصاحبه و ارائه مدارک لازم ،دو هفته کاری زمان نیاز است تا ویزای برزیل صادر گردد.ویزای توریستی برزیل به صورت یکساله مولتی صادر می شود و دارنده ویزای برزیل با در دست داشتن این ویزا می توانند مدت حداکثر سه ماه در برزیل اقامت داشته باشد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای برزیل :

(1) اصل گذرنامه با امضا و حداقل 6 ماه اعتبار

(2) اصل گذرنامه های پیشین

(3) دوقطعه عکس 3*4 زمینه سفید ،جدید و با کیفیت بالا

(4) رزرو قطعی بلیط پرواز رفت و برگشت

(5) رزرو هتل یا داشتن دعوتنامه و مشخص بودن محل اقامت با مشخصات کامل میزبان

(6) ارائه مدارکی به عنوان تمکن مالی با ترجمه رسمی مثل پرینت 6 ماهه حساب بانکی

(7) ارائه مشخصات فردی ،آدرس ،شماره تلفن محل کار و منزل

(8) ترجمه شناسنامه

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزای برزیل ،قیمت ویزای برزیل ،تور برزیل ،رزرو پرواز و هتل و کلیه خدمات سفر به برزیل با کارشناسان تور و ویزا تماس حاصل فرمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
نظرات
عنوان سوال :
نام شما :
ایمیل :