قیمت ویزای کشورها

 https://tourovisa.com/administrator/files/UploadFile/visaaprice.jpg

 

از دیرباز حتی زمانی که پدیده ای موسوم به ویزا یا پاسپورت برای بشر وجود خارجی نداشت ،تردد از سرزمینی به سرزمین دیگر یا عبور از هر قلمرویی به روابط بین کشور مهمان و کشورمیزبان بستگی داشت و این روابط تعیین کننده بهای عبور و مرور و ترددهای گوناگون بود به طوری که در برخی موارد طرفین با معاوضه کالا یا خدمات و در برخی موارد با پرداخت سکه های قیمتی مجوز ورود به قلمرو دیگر را دریافت می نمود. امروزه از این روابط به عنوان مراودات سیاسی و اقتصادی یاد می شود که به طور مستقیم جهت دهنده به امور اخذ ویزا و به طبع قیمت ویزای کشورها می باشد.در این بخش قصد داریم تا در مورد قیمت ویزای کشورها بیشتر بدانیم ،پس با تور و ویزا همراه شوید.

در دنیای امروز به جرات می توان گفت کشورهایی که به لحاظ ذخایر ارزی غنی تر هستند و دارای امکانات رفاهی بهتر می باشند پروسه اخذ ویزای آنها به مراتب دشوارتر و قیمت ویزای آنها نیز بالاتر خواهد بود ،از جمله این ویزاها می توان به ویزای کانادا ،ویزای آمریکا ،ویزای اروپا ،ویزای استرالیا و ویزای انگلیس اشاره کرد.البته از آنجایی که هزینه ویزا عموما با ارزهای رایج دنیا مثل دلار ،یورو ،پوند ،درهم و...قیمت گذاری می شود ارزش پول کشور تقاضا کننده ویزا از تاثیر گذارترین موارد در تعیین قیمت تمام شده ویزا می باشد.باتوجه به این موضوع کشورهای جهان سوم با پایین بودن ارزش یکای پولی همواره ملزم به پرداخت قیمت های گزاف بابت دریافت ویزا هستند و باید مراحل دشواری را در پروسه اخذ ویزا دنبال نمایند.حال اگر بخواهیم یک رده پایین بیاییم قیمت ویزای کشورهای شرق آسیا در مقایسه با کشورهای محدوده اتحادیه اروپا و حوزه شینگن ،محدوده بریتانیا و کانادا ارزان ترند و پروسه اخذ ویزای این کشورها آنچنان پیچیده نمی باشد و به نوعی هموار کننده مسیر اخذ ویزای کانادا واخذ ویزای شینگن می باشد.در حقیقت وجود ویزای کشورهای شرق آسیا در گذرنامه فرد متقاضی به ویژه ویزای ژاپن سبب افزایش اعتبار پاسپورت می شود و به اصطلاح می توان گفت که ویزای ژاپن هموارکننده مسیر اخذ ویزای کانادا می باشد.مجموعه تور و ویزا با سال ها تجربه به طور متمرکز و تخصصی در امور اخذ ویزای کانادا ،ویزای شینگن و ویزای انگلیس با به کارگیری از کارشناسان و مشاوران مجرب فعالیت دارد و متقاضیان می توانند با آسودگی خاطر کلیه مراحل اخذ ویزاهای مذکور را به این مجموعه بسپارند.اما قیمت ویزاهایی مثل ویزای روسیه ،ویزای برزیل ،ویزای تایلند و به طور کل ویزای کشورهایی که نیازمند اخذ وقت سفارت ،مصاحبه و انگشت نگاری نمی باشد یا پروسه مصاحبه و انگشت نگاری آن چندان پیچیده و دشوار نیست ،آنچنان گرانقیمت نخواهند بود. اما راحت ترین نوع ویزا به لحاظ شرایط دریافت که قیمت تمام شده آن نسبت به سرعت دریافت آن بسیار مناسب می باشد ،ویزاهای الکترونیک هستند.قیمت ویزاهای الکترونیک نسبت به خدماتش واقعا مناسب است از این رو این نوع ویزا در بین متقاضیان دارای محبوبیت خاصی می باشد.مدارک لازم جهت اقدام برای اخذ ویزاهای الکترونیک معمولا اسکن عکس و اسکن پاسپورت می باشد و برای اخذ این ویزا حضور شخص الزامی نیست و  نیازمند گرفتن وقت سفارت ،مصاحبه و انگشت نگاری نمی باشد.از جمله ویزاهای الکترونیک می توان به ویزای باکو ،ویزای هند ،ویزای کشورهای آسیای مرکزی از جمله ویزای ازبکستان ،ویزای ترکمنستان ،ویزای قرقیزستان ،ویزای قزاقستان ،ویزای تاجیکستان ،ویزای الکترونیک ازبکستان ،ویزای کشورهای عربی ،از جمله ویزای دبی ،ویزای قطر ،ویزای عمان نیز اشاره کرد.

لازم به ذکر است که مجموعه تور و ویزا به عنوان کارگزار مستقیم ویزای قطر ،کارگزار مستقیم ویزای عمان و کارگزار مستقیم ویزای باکو فعالیت می کند از این رو متقاضیان عزیز قادر خواهند بود  با پایین ترین قیمت و دریافت بهترین خدمات در کوتاهترین زمان ویزای الکترونیک کشورهای مذکور را دریافت نمایند.

با انتخاب مجموعه تور و ویزا قادر خواهید بود که کلیه خدمات اخذ ویزای خود را از صفر تا صد شامل اخذ وقت سفارت برای مصاحبه و انگشت نگاری در داخل یا خارج از کشور ،پیکاپ پاسپورت ،پیکاپ ویزا ،رزرو هتل و پرواز جهت انجام  مصاحبه و انگشت نگاری  در شهرهای استانبول ،آنکارا و دبی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها دریافت نمایید.برای آگاهی هرچه بیشتر از قیمت ویزای کشورها کافی است با کارشناسان و مشاوران تور و ویزا در تماس باشید.

 

نکات مهم جهت اخذ ویزا

(1) در مواردی که سبب به تعویق افتادن تحویل ویزا یا پاسپورت می شود  شامل اختلافات سیاسی ،تعطیلی سفارت ،تشخیص هویت وتشابه اسمی مسافر، مجموعه تور و ویزا قادر به انجام  اقدامی نیست و در این موارد امکان استرداد وجه بابت ویزا یا دعوتنامه وجود نخواهد داشت. البته این مجموعه در موارد خاص پیگیری های لازم را انجام خواهد داد تا مسافر کمتر متضرر شود.

(2) برای سفر به کشورهایی که نیازمند اخذ ویزا هستند کلیه خدمات سفر شامل خرید بلیط پرواز ،رزرو هتل ،ترانسفر و ... پس از اتمام مراحل اخذ ویزا انجام می شود ،از این رو مجموعه قبل از اخذ ویزا ملزم به انجام اقدامی نخواهد بود مگر با توافق و مسئولیت مسافر که در صورت ریجکتی احتمالی هزینه کنسلی و سوخت خدمات سفر به عهده متقاضی خواهدبود.البته این مجموعه قبل از هر اقدامی به طورشفاف اطلاعات کامل را دراختیار مسافر قرار می دهد.

(3) از آنجایی که لازمه صدور در خواست برخی از ویزاها مثل ویزای روسیه  نیازمند ارائه مدارکی شامل رزرو قطعی بلیط پرواز و ارائه واچرهتل می باشد ،در صورت ریجکتی احتمالی ویزا ، آژانس توانایی جبران زیان های مالی حاصل از کنسلی و سوخت هزینه های پرواز و هتل را نخواهد داشت ؛البته این اطمینان را به مسافر میدهیم که قبل از انجام هر اقدامی شرایط اخذ ویزا به طور روشن و واضح  به اطلاع مسافر خواهد رسید و با توافق کامل وی هر گونه اقدام انجام می گردد.

(4) این مجموعه هم طبق قوانین به سان تمامی آژانس های مسافرتی در هنگام صدور در خواست ویزا و تحویل پاسپورت متقاضی ،متعهد می شود که فرد درخواست کننده اخذ ویزا در کشور مبدا حاضر باشد و در صورت حضور نیافتن وی مجموعه تور و ویزا قادر به پذیرفتن مسئولیت در قبال عواقب آن نمی باشد ،اما در حد امکان مساعدت ها و پیگیری های لازم برای اطلاع رسانی به مسافران عزیز انجام خواهد شد.

(5) کلیه تغییرات در مدت اقامت ویزا و تاریخ اعتبار آن  همواره از سوی کنسولگری یا شرکت دعوت کننده در کشور مقصد تعیین می گردد  از این رو متقاضی ویزا ملزم به پذیرفتن این موارد است و آژانس مجاز به دخل و تصرف در این موارد نمی باشد. در موارد مذکور فرد درخواست کننده ویزا الزاما  متعهد به پرداخت هزینه اقدامات انجام شده  شامل کل مبلغ ویزا می باشد.

(6) در صورتی که مسافربرای اخذ همزمان ویزای چند کشور اقدام نماید ،با توجه به اینکه  قوانین حاکم بر هر سفارت متفاوت است و احتمال ریجکتی در پروسه اخذ ویزا وجود خواهد داشت ،فرد متقاضی ویزا ملزم است تا کلیه هزینه های انجام شده برای هر ویزا را به طور مجزا پرداخت نماید.

(7) چک کردن و بررسی مغایرت های احتمالی  پس از دریافت ویزا ، بلیط پرواز ،واچر هتل  از نظر مهر و تاریخ ،نام و مشخصات به عهده آژانس است و قبل از تحویل به مسافر  این مشخصات با وی مطابقت داده خواهد شد اما مسئولیت مغایرت در مشخصات مسافر پس از تحویل دادن به وی،به عهده آژانس نمی باشد ولی با این حال  مجموعه تور و ویزا جهت برطرف نمودن مشکلات احتمالی پیگیری های لازم را انجام خواهد داد.

(8) این مجموعه در زمان اقدام جهت  اخذ ویزا ،تعهد خواهد نمود که کلیه شرایط اخذ ویزا ،ضمانت اخذ ویزا ،عقد قرارداد و کلیه موارد مربوطه را تقبل نماید و در این راستا آگاهی لازم  را به مسافر بدهد و در صورت عدم شفافیت و انتقال اطلاعات مورد نیاز به مسافر آژانس وظیفه خواهد داشت که پاسخگوی متقاضی ویزا باشد.

(9) دربرخی موارد مسافران به قصد سفر گروهی اقدام به اخذ ویزا می کنند ،حال اگر به هر دلیل ویزای برخی ازاین مسافران ریجکت شود و ویزای بقیه همسفران صادر گردد و دارندگان ویزا از سفر منصرف شوند هر دو دسته ملزم به پرداخت هزینه ویزا خواهند بود ،چرا که آژانس مبنی به درخواست مسافران اقدام نموده و تنها درخواست کننده ویزا می باشد و در صدور ویزا دخالتی ندارد.

(10) در برخی از کشورها اگر محل اقامت مشخص نباشد طبق قوانین مسافر باید تا ظرف 48 ساعت خود را به پلیس معرفی نماید و در اداره پلیس محل اقامت خود را ثبت نماید ،از این رو توصیه می کنیم که در کشور مقصد رزرو محل اقامت انجام پذیرد تا از بروز مشکلات احتمالی ممانعت به عمل آید.

ضمن سپاس از توجه هموطنان عزیز ، به اطلاع می رسانیم که ارسال مدارک توسط متقاضیان  به این مجموعه  منوط  بر مطلع بودن و پذیرفتن 10مورد ذکر شده می باشد.

 

شایان ذکر است که شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ ویزای کشورها ،قیمت ویزای کشورها و کلیه خدمات اخذ ویزا ،دریافت خدمات سفر شامل رزرو هتل و پرواز و همچنین شرکت در تورهای مسافرتی شامل تور داخلی و تور خارجی با کارشناسان و مشاوران تور و ویزا تماس حاصل فرمایید.

قیمت ویزا 

تماس با ما

9 / 10
از 11 کاربر
نظرات
عنوان سوال :
نام شما :
ایمیل :