قیمت ویزای هند

https://tourovisa.com/administrator/files/UploadFile/Indiavisaprice.png

همواره در یک تور خارجی علاوه بر هزینه های سفر ،قیمت ویزا برای کشورهایی که نیازمند اخذ روادید هستند از موارد مورد توجه گردشگران است.

اخذ ویزای هند برای گردشگران ایرانی چندان مشکل نیست و قیمت ویزای هند نسبت به برخی دیگر از کشورهای آسیای شرقی و جنوبی چندان زیادنمی باشد و معمولا یک سفر هند با خدمات سفر خوب و  هزینه های نسبتا مناسب  تمام می شود و معمولا می تواند جز سفرهای به یادماندنی برای هر توریست باشد.

برای سفر به هند مسلما نخستین اقدام اخذ ویزای هند است.ویزای توریستی هند تاچندی پیش بیشتر به صورت لیبلی صادر می شد و ویزای الکترونیک هند در بین گردشگران آنچنان رایج نبود چرا که از مدت اعتبار چندان زیادی برخوردار نیست.قیمت ویزای هند به صورت لیبل نسبتا بالاست و علاوه بر ارائه اصل پاسپورت ،اخذ وقت سفارت و انگشت نگاری بسیار زمان بر است.اما به تازگی سفارت هند شرایط صدور ویزای هند را آسان تر نموده به گونه ای که گردشگران ایرانی با پرداخت هزینه کمتر نسبت به قیمت ویزای لیبلی هند می توانند ویزای الکترونیک هند را به صورت مولتی یکساله تنها با ارائه اسکن پاسپورت و اسکن عکس در مدت 4 الی 5 روز کاری دریافت نمایند.

قیمت ویزای هند به صورت لیبل و الکترونیک با تسهیلات و خدمات قبلی نسبتا بالا بوده و در حال حاضر اخذ ویزای الکترونیک مولتی یکساله هند برای گردشگران ایرانی جهت یک سفر توریستی خاطره انگیز به هند می تواند مقرون به صرفه تر باشد ،از این رو به هموطنان عزیز پیشنهاد می کنیم که با توجه به بهبود یافتن شرایط اخذ ویزای هند و همچنین مناسب بودن قیمت ویزای هند به صورت الکترونیک فرصت را غنیمت شمرده و به هندوستان مهد بودا ،مدیتیشن و یوگا با هزاران هزار جاذبه گردشگری سفر کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ویزای هند ،اخذ ویزای هند ،دریافت تور هند ،رزرو پرواز و هتل و کلیه خدمات سفر به هند با کارشناسان تور و ویزا تماس حاصل فرمایید.

ویزای الکترونیک هند مولتی یکساله : 50 دلار

تماس با ما

9 / 10
از 15 کاربر
نظرات
نوراله قارلقی : با سلام .خودم اقدام به عزیمت کنم ارزونتر ...
0 0
سوال خود را طرح کنید
مدیریت : تور و ویزا
0 0
با تور برید. مثلا زمانی که می‌خواهید هتل بگیرید، قیمت هتل روی برد خیلی بیشتر از قیمتی که در تور به شما ارایه می‌شود خواهد بود.
مدیریت : تور و ویزا
0 0
با تور برید. مثلا زمانی که می‌خواهید هتل بگیرید، قیمت هتل روی برد خیلی بیشتر از قیمتی که در تور به شما ارایه می‌شود خواهد بود.
عنوان سوال :
نام شما :
ایمیل :