تور لحظه آخری

تور لحظه آخری

هر آژانس مسافرتی متناسب با فصل و تعطیلات مختلف، بلیط هواپیما و تور داخلی و خارجی برای مقاصد معین را با قیمت ویژه ارایه می‌کند و برای آن بلیت چارتر و هتل رزرو می‌کنند. ولی اگر با فرارسیدن موعد سفر تعداد مسافران به حد نصاب نرسد، آژانس مسافرتی برای پرکردن جای خالی پرواز چارتر یا تور، قیمت تور را بسیار پایین خواهد آورد که به آن تور لحظه آخری می‌گویند.

البته تورهای لحظه آخری بیشتر برای کشورهایی که ویزا نمی‌خواهند یا ویزای فوری صادر می‌کنند یا شهرهایی که فصل طلایی سفر به آن گذشته انجام می‌شود.

به این صورت در حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور که معمولا بین یک تا دو روز مانده به مهلت ثبت نام تور و اجرای تور است، و به دلیل عدم تکمیل ظرفیت سهمیه رزرو شده توسط آژانس با قیمتی بین ۱۰ تا ۵۰ درصد پایین‌تر از قیمت واقعی خود به فروش می‌رسد.

اطلاع‌رسانی تور لحظه آخری از طریق آژانس‌های همکار و فرستادن پیامک و ارسال پکیج‌های سفر در کانال‌های مجازی است که به این ترتیب لازم است مسافرانی که تور لحظه آخری شکار می‌کنند به دقت این صفحات را دنبال کنند.

  تلگرام تور و ویزا را دنبال کنید! @TouroVisa لوگو تلگرام

تماس با ما

نظرات
شهین : تور لجظه اخر
0 0
سلام چجوری میتونم از تورهای لجظه اخر مطلع بشم به موقع
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام و روز بخیر بهترین راه ارتباطی که بتوانید بموقع از تورهای لحظه آخری مطلع شوید عضویت در کانال تلگرام تور و ویزا میباشد. https://t.me/tour_o_visa
امیر ثمری مقدم : تور لحظه آخری
0 0
آیا اطلاع رسانی از طریق این سایت برای تورهای لحظه آخری میشود؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بله میشود ولی چون اکثر تورهای لحظه آخری در آخرین فرصت هست بهتر است با ما در تماس باشید یا عضو کانال تلگرام تور و ویزا شوید.
عنوان سوال :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 30 کاربر