تور لحظه آخری

 

تور لحظه آخری

آژانس های مسافرتی متناسب با فصل و ایام تعطیلات  مختلف به میزان متعارفی بلیط هواپیما و تورهای داخلی و خارجی برای مقاصد معین در زمانهای معین تهیه می کنند حال اگر با فرارسیدن موعد سفر تعداد مسافران به حد نصاب نرسد ، شرکت ها برای فروش جاهای خالی اقدام به چارتر نمودن بلیط یا تور می کنند که در اصطلاح به این نوع تور وبلیط ها چارتر شده یا لحظه آخری می گویند . البته تورهای لحظه آخری معمولا برای کشورهایی که ویزا نمی خواهند یا شهرهایی که تایم طلایی سفر به آن گذشته بیشتر انجام می گردد .

در واقع تور لحظه آخری توری است که در حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور که این مدت زمانی معمولا بین یک تا دو روز باقی مانده به اتمام تاریخ ثبت نام تور و اجرای آن تور است و به دلیل عدم تکمیل ظرفیت سهمیه رزرو شده توسط آژانس ها با قیمتی بین ۱۰ تا ۵۰ درصد پایین تر از قیمت واقعی خود به فروش می رسند.

معمولا آژانس های مسافرتی ۴۸ ساعت قبل از تاریخ برگزاری تور اقدام به فروش تورهای چارتر خود که خالی مانده اند ، می نمایند .

به طبع برای پرکردن جاهای خالی شرایط ویژه ای در نظر گرفته می شود ، به گونه ای که در پاره ای از اوقات قیمت این تورها تا ۶۰ درصد کاهش می یابد ، البته مشخصا این حالت برای تعطیلات عید ، تابستان و تعطیلات رسمی طولانی بیشتر پیش می آید چرا که در این فصول استقبال مسافران از هر زمان بیشتر است و به همین نسبت در این تاریخ ها آژانس های مسافرتی اقدام به چارتر نمودن پرواز و گارانتی نمودن می نمایند.

معمولا اطلاع رسانی تور لحظه آخری از طریق آژانس های همکار و فرستادن پیامک و ارسال پکیج های سفر در صفحات مجازی است که بسیاری از علاقمندان اینگونه تورها را مجذوب خود می کند  .

 

تماس با ما

 

نظرات
شهین : تور لجظه اخر
0 0
سلام چجوری میتونم از تورهای لجظه اخر مطلع بشم به موقع
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام و روز بخیر بهترین راه ارتباطی که بتوانید بموقع از تورهای لحظه آخری مطلع شوید عضویت در کانال تلگرام تور و ویزا میباشد. https://t.me/tour_o_visa
امیر ثمری مقدم : تور لحظه آخری
0 0
آیا اطلاع رسانی از طریق این سایت برای تورهای لحظه آخری میشود؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام بله میشود ولی چون اکثر تورهای لحظه آخری در آخرین فرصت هست بهتر است با ما در تماس باشید یا عضو کانال تلگرام تور و ویزا شوید.
عنوان سوال :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 29 کاربر