تور داخلی

تورداخلی

تور داخلی

ایران زمین به واسطه پهنه گسترده و طول و عرض جغرافیایی پهناورش به سرزمینی چهارفصل شهرت دارد . ایران با جای دادن بسیاری از جاذبه های تاریخی و زیباترین و متنوع ترین جاذبه های طبیعی در خود یکی از مقاصد محبوب برای گردشگران داخلی و خارجی است .

به راستی با مطالعه و آگاهی هرچه بیشتر در مورد صفات بی نظیرو خیره کننده  ایران متوجه می شویم که سرزمین پارس سرشار از جاذبه های منحصر به فرد و زیبای گردشگری است  .

وصف صفات بی نظیر و زیبای گردشگری ایران یک شعارتبلیغاتی نیست چرا که درهرفصلی از سال می توان با سفر به یکی از شهرهای زیبا و خوش آب و هوای ایران شاهد جذابیت و جلوه های ویژه و خاص آن باشیم ، از طرفی به عنوان مثال در زمستان همزمان می توانیم شاهد سرما و یخبندان در ارتفاعات البرز و زاگرس بود و به ورزشهای زمستانی بپردازیم و در همین فصل در سواحل نیلگون خلیج همیشه فارس می توان در آبهای گرم این خطه شنا کرد و به ورزش های آبی و ساحلی پرداخت .

در این روزهای پرکار و پرمشغله همواره به دنبال راهی برای راحتی فکر و دستیابی به آرامش خاطر نسبی هستیم ، بدون شک مسافرت و دل دادن به طبیعت بازگشایی پنجره ای به سوی آرامش خیال خواهد بود.

تور داخلی یا به عبارتی ایرانگردی و طبیعت گردی گروهی از تورهای مسافرتی و مورد علاقه ایرانیان محسوب می شود که زیرنظر سازمان گردشگری و به واسطه آژانس های مسافرتی در انواع مختلف به صورت  تفریحی  ، زیارتی ، نمایشگاهی ، ترکیبی و ... برگزار می شود.

عموما ایام تعطیل در فصول مختلف متناسب با شرایط فصلی و آب و هوایی با قیمت های مناسب به بهترین زمان برای اجرای تورداخلی سرتاسر ایران زمین است.

شما عزیزان با شرکت در تور داخلی همراه ما می توانید تمامی جاذبه ها ، آب و هوای متنوع ، اقلیم های متفاوت و بسیاری از زیبایی های مثال زدنی دیگر را در طول سفر به سرتاسر سرزمین پارس تجربه نمایید.

عموما تورهای داخلی ارزان قیمت تمام می شود و با یک برنامه ریزی سریع می توانند لحظات خوشی را برای شما و خانواده شما رقم بزند .

از جمله تورهای داخلی میتوان به تور تهرانگردی ، توراصفهان ، تورشیراز ، توریزد ، تورتبریز ، تورکرمانشاه ، توراردبیل ، تورمشهد ، تورماسوله ، تورقلعه رودخان ، تورکویر مصر ، تورکویرمرنجاب ، تور تنگه واشی ، تورآبشارهای مختلف ، تور جنگل نوردی و ... اشاره کرد.

 

تماس با ما

 

1مجموع 2 محصول
تور کیش

تور کیش

خدمات: بلیط رفت و برگشت، اقامت در هتل با صبحانه و ...
تور یکروزه ماسوله

تور یکروزه ماسوله

خدمات تور: اتوبوس وی آی پی سیستم دار، صبحانه وی آی پی سلف سرویس، بیمه کامل مسافرتی و ...
1مجموع 2 محصول
نظرات
عنوان سوال :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 8 کاربر